Sitesi çerezler kullanır. Daha fazla bilgi.
 • ganoderma ganoderma-text ÇİNDE BİNLERCE YILDIR
  ÇOK ETKİLİ BİR BİTKİ
  OLARAK BİLİNİYOR.
  UZUN SÜRELİ KULLANIMDAN
  SONRA BİLE YAN ETKİSİ
  OLMAYAN BİR BİTKİDİR.
  BEDENİN GENEL DURUMUNU
  DÜZENLER VE BAĞIŞIKLIK
  SİSTEMİNİ GÜÇLENDİRİR.
 • ganoderma ONE DRAGON MODELL ÜRETIMDEN SATIŞA KADAR TÜM SÜREÇ ŞİRKET TARAFINDAN GERÇEKLEŞTİRİLİYOR.
 • ganoderma HAYELLERİNİZİ
  DXN-LE GERÇEKLEŞTİRİN!
  SAĞLIĞINIZA
  DİKKAT EDİN!
  MADDİ AÇIDAN
  BAĞIMSIZ OL!
  DAHA YÜKSEK YAŞAM
  STANDARTLARI TADINI ÇIKAR.
  KENDİNİ GERÇEKLEŞTİR!
video ŞİMDİ
KATIL!
Distribütör Kaydı
Bonus Sistemi
Online Ağ Geliştirme

Size geri döneceğiz!

İş hakkında benimle ya da ekip arkadaşlarımla bireysel olarak görüşmek isterseniz iletişim bilgilerinizi yazınız
İsminizi:

 

Please enter your country code next to your phone number!

telefon numarası:

 

ya da Skype adresi:

 

ya da e-posta adresinizi:

 

ve resimdeki koda giriniz!

captcha
Kodu değiştir!

 

DXN Kazanç Planı hakkında bilinmesi gerekenler

 

Network Marketing geliri ile ilgili birkaç cümle

 

Network Marketing'e bilinmezlikten ötürü antipati duyanlara- kaçış noktası burda.

 

Daha önce Network Marketing yapan ya da duyan herkes belirli bir seviyeye ulaştıktan sonra ne kadar çok para kazanılabileceğini bilir. Bu yüzden (bence) bir kaç kişiyi kaydettikten sonra o kişilerin aldıkları bir-iki kutu kahve üzerinden kaç para kazanılabileceğini hesaplamaya çalışmak anlamsızdır. Aramızda kalsın; çok az. Daha doğrusu hiç.

 

Network Marketing'de başlagıçta kazanç doğrudan satıştan elde edilir. Sen ürünü toptan fiyatından alıp, tüketici fiyatından satarak fiyat aralığından kar elde edersin. Ancak bunu yapma! Kendi iyiliğin için yapma! Ekip geliştirmediğin takdirde herhangi bir pazarlamacıdan farkın olmaz. Gelir elde edebilmen için bu iş fırsatını satman gerek. Bana göre insanların çoğu bu ticaret şeklini pasif gelir ve maddi özgürlük elde etmek için tercih ediyor. Tam da bu yüzden, ürünü satma! Az önce söylediğim gibi ''distribütör olabilme fırsatı''nı satmalısın. Bu işe girmenin mantıklı olabilmesi için ne kadar ürün almak gerektiğini hesaplamak çok da zor değil. Benim tavsiyem: Hesaplı alışveriş olanağını tavsiye etmelisin, ürünü değil. Belki biri sadece tüketici olmak istiyor ama bilemezsin, bir gün fikri değişebilir.

 

Tabi bu, yalnızca bir kutu ürün almak isteyenle ilgilenmiyoruz anlamına gelmesin. Bir kutu isteyene bir kutu satmalısın. Sadece dikkat etmen gereken hedefinin bu olmaması!Aslında Network Marketing'in püf noktası kopyalamadır. Kendini kasarak ürün satarsan, distribütörlerin de bunu taklit ederler ( daha doğrusu etmezler, çünkü büyük olasılıkla bunu yaparsan distibütörün olmayacak). Ama eğer çok rahat , keyifli bir şekilde bu iş fırsatını sunarsan ( ürünü değil!) bu çok sempatik olur, insanlar bundan hoşlanırlar ve onlar da bunu yapmak isterler ve en önemlisi bunu senin gibi yapmak isterler.

 

DXN ödeme sistemindeki yükümlülükler ve hedefler

 

Benim için karar verirken en ikna edici nokta diğer Network Marketing sistemlerinden farklı olarak yükümlülüklerin ve hedeflerin olması.

 

Ancak söylemeden edemeyeceğim , ben bunlar olmasaydı da bu işe girerdim. Çünkü bu ürün, bu sağlıklı Ganoderma kahve kendi başına da çok çalışarak başarılı olmak için yeterli.

 

Şimdi yükümlülüklere bir bakalım. Bu birçok distribütörün moralini bozuyor ancak başarılı olanlara göre bunsuz başarı elde etmek imkansız. Ben bu düşünceye şüpheyle bakıyorum. Birini performans göstermeye zorlamak ancak kısa süreli bir fayda sağlar ,uzun süreli fayda ancak kişinin içsel motivasyonuyla sağlanabilir. Gerçek içsel motivasyonu dış etkenlerden kalıcı olarak sağlamak çok zor hatta imkansızdır. Profesyonel motivasyon eğitmenlerinin yardımıyla, kısa süreli sonuçlar elde edilebilir ancak bu gerçek başarı için yetersizdir. Gerçek başarıyı yakalaman için baskı veya mecburiyetlerden ziyade kendine olan inancına ve azmine itiyacın vardır.

 

DXN'nın ödeme sistemine göre biz üye müşteri ve distribütör arasında ayrım yapmayız. Yani üye müşterilerimiz de ekip geliştirebilirler. Üye müşterimiz olarak kalabilmesi için önemli olan en azından senede bir, bir ürün almalarıdır.

 

Eğer biri kendi alışverişinden bonus kazanmak isterse, söz konusu ayda 100 puan değerinde alışveriş yapmalı. Her ürünün puan değeri var. ''İndirilenler'' menüsüne girip '' Ürün Sipariş Formu''ndan bulup bakabilirsiniz. Bunun ancak alışverişinizden bonus kazanmak isterseniz önemi var. Eğer ürün almazsanız da bir şey olmuyor yalnızca o ay bonus kazanmıyorsunuz o kadar.

 

Eğer biri ekibinde bulunan insanların alışverişinden bonus kazanmak isterse, kibinin toplam 200 puanlık alışveriş yapması gerekiyor.

 

Yukarıdaki hedefler aslında o kadar düşük hedefler ki eğer biri sadece bunları gerçekleştirirse, geliri de bahsetmeye değmeyecek bir oranda olacak.

 

Alışverişten gelen puanlar sadece aylar içinde toplanmıyor. Sürekli toplanıyorlar , örneğin biri söz konusu ayda 100 puanlık alışveriş yaptıysa , ekibi de toplam 800 puanlık ürün aldıysa , gelecek ay kariyerine 900 puanlık bir noktadan başlayacak.

 

Puanların sadece Star Agent kariyerini ulaşana kadar (4500 puan) önemi var, bu da aylık 900 puanla beş ay içerisinde gerçekleştirilebilir.

 

DXN Network Marketing sistemi başka Network Marketing'lerde alışılmış baskılardan, yarışlardan, aylık sıfırlanmalardan ve mecburi kalifikasyondan vs. muaf.

 

DXN Network Marketing Sistemindeki Bonuslar

 

DXN Network Marketing İşinde Çeşitli Bonuslar Mevcut

 

Grup Bonusu (aylık 100PPV ve 300 PGPV) 6% - 21%
Müdürlerin Bonusu 25% - 37%
Kalkınma Bonusu 15 %
Uluslararası Kâr Payı 2 %
Liderlik Bonusu 15%
Seminer Seyahat Ödülü 2%
Bir Seferlik Nakit Ödülü 500 TR
Bir Seferlik Seyahat Ödülü 3300 TR

 

Her yapılan iş için ( ulaşılan puan seviyesi) verilen bonus ve altında olan distribütörün ulaştığı bonus seviyesi arasındaki fark ekibinin ulaştığı aylık satışa bağlı olarak senin kazancını oluşturacak.

 

Star Agent ve daha sonraki Star Daimond kariyerine ulaştıktan sonra farklı farklı müdür bonusları verilecek. Bu bonuslar artık ekiplere bağlı olmayacak, bütün grup satışlarına bağlı olacak. Müdür kariyerleri seviyesine ulaşmanın belirleyici noktası farklı kollarda altınızda bulunan müdürlerin kariyer seviyesidir.

 

Detaylı bilgi '' İndirilenler'' menüsünde DXN Marketing Planı adı altıda bulunuyor. Ordan indirebilirsiniz.

 

DXN İşindeki Marketing

 

En önemlisi hızlı bir başlangıç!

 

Network Marketing işinin püf noktası kopyalamadır. Sonuç elde etmeden ne kadar çok vakit geçirirsen bu işin ne kadar harika bir iş olduğu konusunda inanırlığının o kadar azalır. Ama konuştuğun insanlar ekibinin hızlı ve kolayca büyüdüğünü görürlerse onlar da o kadar kolay sana katılırlar.

 

Unutma ki eğer bu iş fırsatını başkalarından saklarsan yeni müşterilerin ve distribütörlerin olmayacak. Mümkün olduğunca çok kişiye birebir anlat ve tanıdıklarına web sayfanın adresini yolla ki tıpkı senin gibi onlar da bu harika sisteme katılmak istesinler.

 

Sormak istediğin herhangi bir sorun var mı? Buradan sorabilirsin:

İsim:
E-posta:
Mesaj:
   
and type the word! captcha
Yeni metin yollayınız!

© Copyright DXN Turkey 2015.